Organizátor GARMIN Behu Súľovskými skalami

TEL:             +421 903 550 411

E-MAIL:        cyklotour(at)cyklotour.sk

ADRESA:     Kotešová č. 541, 013 61

Dôležité informácie ku príjazdu a organizácii GARMIN Behu Súľovskými skalami.

Vážení športoví priatelia,

už zajtra, v sobotu 12.10.2019, je deň štartu 5. ročníka GARMIN Behu Súľovskými skalami. V prihláškovom systéme je už zverejnená predbežná štartová listina. Účastnícky limit je naplnený. Ďakujeme za Váš záujem o podujatie.

Zverejňujeme dôležité informácie ku príjazdu do Súľova v deň pretekov, prezentácii a organizácii podujatia. Na prezentácii v dňoch 11. – 12.10.2019 bude prebiehať už len výdaj štartových čísiel a štartových balíčkov pre pretekárov uvedených v predbežnej štartovej listine. Nové prihlášky ani platby štartovného nebudú možné! Ďakujeme za porozumenie.

Prihlasovanie na Detský beh je stále aktívne. Symbolické štartovné 1 € budú rodičia platiť pri výdaji štartového čísla a štartového balíčka priamo na prezentácii. Internetový prihlasovací systém Detského behu uzavrieme dnes o cca 16.30 hod. Potom je ešte možné deti prihlásiť osobne na prezentácii do 21.00 hod. V sobotu už prebieha len prezentácia vopred prihlásených detí! Prezentácia pre Detský beh končí o 09.45 hod. a prvý štart nasleduje hneď po štarte trasy 17 km o cca 10.05 hod. Všetky potrebné informácie ku kategóriám a štartovnému nájdete v propozíciách.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na štarte v Súľove. Počasie je vybavené…