Organizátor GARMIN Behu Súľovskými skalami

TEL:             +421 903 550 411

E-MAIL:        cyklotour(at)cyklotour.sk

ADRESA:     Kotešová č. 541, 013 61

Refundácia zaplateného štartovného na GARMIN Beh Súľovskými skalami 2020.

Vážení športoví priatelia,

v tejto zvláštnej dobe zažívame veci, ktoré sa často vymykajú zdravému rozumu. Ani najväčšia snaha nemusí zabezpečiť, že udalosti budú nasledovať podľa pripravovaného scenára. Vyššia moc si vyberie svoju cestu… Aj keď sme čakali so spustením prihlasovania na GARMIN Beh Súľovskými skalami až do polovice júla, keď sa už situácia zdala byť pod kontrolou, behom 2 mesiacov nastal taký zvrat, ktorý znamenal opätovné stop pre mnohé aktivity. Ani nám žiaľ neostala iná možnosť, ako niekoľkomesačnú prípravu podujatia zastaviť. V týchto dňoch sme s našimi kľúčovými partnermi v intenzívnom kontakte a snažíme sa nájsť riešenie, aby podujatie prežilo a aby sme Vám, ktorí ste nám zaplatením štartovného preukázali dôveru, ponúkli riešenie, ako z tejto situácie vyjsť bez ohrozenia ktorejkoľvek strany. Sme v tom spolu a veríme, že aj Vy dúfate v opätovný a hlavne plnohodnotný reštart športu v roku 2021.

Táto zmena plánu nás zastihla v dobe, keď finišujeme s dokončením značenia cykloturistických trás v Rajeckej doline. Preto sú informácie zverejňované až takto vo večerných hodinách, keď už sa vonku robiť nedá. Zajtra budú osadené posledné stĺpiky s informačnými smerovými tabuľkami a vo štvrtok večer začneme posielať avizovaný hromadný e-mail, v ktorom už uvedieme aj podmienky účasti na náhradnej, individuálnej možnosti zašportovať si v nádhernej prírode Súľovských vrchov na trasách GARMIN Behu Súľovskými skalami. Všetci účastníci so zaplateným štartovným majú účasť na tejto virtuálnej verzii podujatia grátis. A je jedno, ktorú z troch nižšie uvedených možností refundácie štartovného si vyberiete!

No ale poďme k veci. Pri tvorbe propozícií sme prvýkrát v 26-ročnej histórii organizovania našich športových podujatí použili špeciálnu klauzulu v stornopodmienkach štartovného – samozrejme kvôli COVID-19. Či sme tým niečo privolali…? Možnosti refundácie Vami zaplateného štartovného na GARMIN Beh Súľovskými skalami 2020 z dôvodu zrušenia podujatia na základe všeobecne známych opatrení sú podľa propozícií zverejnených 14.07.2020 – https://www.cyklotour.sk/beh/2020/technicke-podmienky/ nasledovné:

1. Vrátenie štartovného s poplatkom 5 € / 130 CZK, ktorý by nám pomohol čiastočne pokryť náklady s doterajšou realizáciou podujatia. Sumu za zaplatené pamätné tričká (7 €) vraciame v plnej výške, samozrejme aj pre účastníkov Detských pretekov.

2. Presun štartovného s rovnakým poplatkom 5 € / 130 CZK na rok 2021. Design pamätného trička pre rok 2021 ostáva rovnaký. Ak chcete jeho objednávku napriek tomu zrušiť, je potrebné to takisto oznámiť.

3. Ponúkame Vám aj možnosť podporiť realizáciu GARMIN Behu Súľovskými skalami v budúcich rokoch zanechaním zaplateného štartovného organizátorom. Suma zaplateného pamätného trička by Vám samozrejme ostala na budúci rok. Sme malý klub, partia nadšencov, ktorí sa snažia prostredníctvom športových podujatí prezentovať túto nádhernú lokalitu. Pomáhame s údržbou tunajších turistických a cyklistických chodníkov a popri tejto bežeckej akcii robíme aj Detské cyklistické preteky, ktorých celý výťažok už 5 rokov ide spolu s výťažkom od ďalších organizátorov pretekov Detskej Považskej cykloligy na Detské oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici. Nestojí za nami žiaden silný finančný partner, len naši priaznivci a kamaráti s pomocou ktorých sa nám darí realizovať naše podujatia.

Prosíme Vás, keď Vám príde e-mail z našej organizátorskej adresy – cyklotour (údenáč) cyklotour (bodka) sk, pošlite nám odpoveď s vybranou možnosťou refundácie štartovného. V prípade možnosti „1.“, t. j. vrátenie štartovného, uveďte číslo účtu, na ktorý máme platbu poslať, ideálne ten Váš osobný, z ktorého platba odišla a tiež aj dátum a výšku sumy platby Vášho štartovného. Veľa platieb totiž išlo z účtov iných osôb, ako boli prihlásení športovci a cca 1/4 všetkých platieb bola bez uvedeného variabilného symbolu, čo značne sťaží vyhľadávanie platieb. Ďakujeme za porozumenie a skorú odpoveď.

Tešíme sa na stretnutie v Súľove na niektorom z ďalších ročníkov GARMIN Behu Súľovskými skalami. Ak sa nič vážne diať nebude, 6. ročník si dá repete 09.10.2021 😉

 

Slovenský cykloklub CYKLO TOUR Súľov – Hradná